Welcome banner image
افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس

افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس

 

حتما شما هم با من موافقید که سایتهایی که خیلی سریع باز می شوند چه حس خوبی به ما منتقل میکنند.

بدون شک وردپرس امروز قویترین و پرکاربردترین سیستم مدیریت محتوای دنیاست. وردپرس با داشتن امکانات بی نظیر میتواند از یک وبلاگ کوچک شخصی تا یک سایت شرکتی یا فروشگاه بزرگ سرویس دهی نماید. محبوبیت وردپرس به حدی است که بیش از ۷۵ میلیون سایت در دنیا توسط این CMS بی نظیر ساخته شده است.

و اما سرعت بارگذاری سایت

تقریبا سال ۲۰۱۰ بود که گوگل برای اولین بار یک کار متفاوت انجام داد و اعلام کرد که میخواهد به سرعت بارگذاری سایتها نیز اهمیت بدهد. هرچند این موضوع در اوایل صرفا بعنوان یک اعلام پیش از موعد بود ولی از حدود ۴ سال قبل گوگل عملا سرعت بارگذاری سایت را بعنوان یکی از فاکتورهای سئو قرار داده و از سال ۲۰۱۶ نیز اهمیت این موضوع در بین فاکتورهای رنکینگ گوگل بالا رفته است، بطوریکه گوگل حتی اخطار داده است که سایتهایی که زمان لود زیادی داشته باشند جریمه خواهد نمود.

اما چرا؟

علت این است که گوگل همواره به کاربران خود اهمیت میدهد و دوست دارد بهترین نتایج ممکن را برای کاربران خود نمایش دهد. کند بودن سایت و دیر لود شدن آن باعث میشود کاربران آزرده شوند و تجربه کاربری خوبی از سایت شما نداشته باشند و گوگل دوست ندارد کاربرانش را به سایتی بفرستد که آنجا آزرده شوند. بنابراین طبیعی است که سایتهای کند جایی در صفحات بالای گوگل نداشته باشند.

worpress-speedup-website

افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس

 

سیستم وردپرس بعنوان یک سیستم مدیریت محتوای ماژولار بوده و شما میتوانید هر پلاگینی که دوست دارید روی آن نصب کنید. استفاده از پلاگینها بسیار خوب است و حس خوبی به دارندگان سایت میدهد، ولی بسیاری از صاحبان سایت نمی دانند در پشت این پلاگینها چه اتفاقی در سایت آنها می افتد. هر پلاگینی که نصب میشود با خودش چندین فایل css و  js (گاها حجیم و تکراری) در پشت پرده سایت شما لود میکند و این موضوع باعث میشود سایت شما در هر بار لود شدن چندین و چند فایل غیر ضروری را نیز لود کند. این موضوع نه تنها باعث افزایش چشمگیر حجم صفحات میشود بلکه تعداد درخواستهای ارسالی به سرور را نیز بیشتر کرده و مدت زمان پاسخدهی سرور نیز بالاتر رفته و در مجموع باعث افزایش زمان بارگذاری سایت میشود.

همچنین پراکندگی کدهای html صفحات که گاهی انبوهی از کدهای css و js نیز درون آنها قرار میگیرند باعث بوجود آمدن فضاهای خالی زیادی در کدهای سایت میشود که این موضوع نیز میتواند حجم صفحات را بطور چشمگیری افزایش دهد.

راه حل افزایش سرعت سایت چیست؟

کارشناسان سئوی شرکت ما این توانایی را دارند که با استفاده از جدیدترین تکنیکهای کاهش حجم صفحات و فشرده کردن سایتها مدت زمان بارگذاری سایت شما را بصورت چشمگیری کاهش دهند. همچنین با استفاده از روشهایی اقدام به فشرده سازی فایلهای CSS و JS شما می نمایند و تعداد آنها را بطور چشمگیری کاهش میدهند. بطوریکه مثلا اگر قبل از این سرویس ۲۵ فایل css در سایت شما لود میشد پس از این سرویس شاید در هر بار فقط چند فایل css لود شود. شاید باور آن سخت باشد ولی مواردی بوده است که مدت زمان لود تایم بعد از اجرای این سرویس بیش از ۵ برابر کاهش یافته است. این موضوع نه تنها باعث میشود گوگل عاشق سایت شما شود بلکه باعث میشود کاربران شما نیز از بارگذاری سریع سایت شما لذت برده و صفحات بیشتری را نیز مشاهده نمایند. چه بسا همین موضوع باعث ایجاد یک تجربه کاربری بسیار خوب شده و کاربر را به خرید یا استفاده از خدمات و محصولات شما سوق دهد.

افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس

 

 

اگر شما هم به سئوی سایت خود اهمیت میدهید بدانید که امروز سرعت بارگذاری سایت به یکی از فاکتورهای مهم گوگل تبدیل شده است. بنابراین اگر سایت وردپرسی دارید میتوانید از خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی شرکت نت افزار بهره بجویید.

توجه مهم:

ممکن است در سایت شما به علت استفاده از برخی افزونه ها و یا کدنویسی قالب غیر استاندارد و یا هر دلیل دیگری اجرای این سرویس توسط کارشناسان ما امکان پذیر نباشد. در این صورت با شما تماس گرفته شده و مبلغ واریزی بصورت کامل به حساب شما مرجوع میگردد.

سرعت لود سایت من در شرایط فعلی مثلا ۴ ثانیه است آیا تضمین میدهید که به زیر یک ثانیه برسد؟

اولا جهت سنجش سرعت فعلی سایت خود میتوانید از سایت pingdom استفاده نمایید. ثانیا ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با استفاده از تکنیکهای ویژه تا جای ممکن سرعت سایت شما را کاهش دهیم ولی به علت استفاده از افزونه های زیاد و یا قالبهای حجیم برخی سایتها امکان رسیدن به زیر یک ثانیه را ندارند. ما تضمین میکنیم سرعت سایت شما قطعا نسبت به قبل بیشتر شود که میتواند از ۲ برابر تا ۵ برابر باشد. سرعت قبل و بعد سایت شما موید این مطلب خواهد بود

این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟

این سرویس با افزایش سرعت لود سایت شما هم باعث تقویت سئوی سایت شما از نظر گوگل شده و هم باعث حس رضایتمندی بیشتر کاربران سایتتان خواهد شد.

در هنگام سفارش چه مواردی را نیاز داریم؟

ما برای انجام خدمات سئو در مرحله اول نیازی به مشخصات هاست شما نداریم و فقط نیازمند اطلاعات ورود به بخش ادمین سایت شما هستیم. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید ممکن است در طول کار نیازمند اطلاعات هاست شما نیز باشیم .

لطفا هنگام سفارش لینک صفحه ادمین را به همراه یوزرنیم و پسورد سایت، در فرم سفارش بنویسید.

این سرویس برای سایتهای وردپرسی شخصی ، شرکتی ، وبلاگ ، دانلود ، فروشگاهی و هر سایت دیگری که با وردپرس ساخته شده باشد ارائه می گردد.

توجه: مدت زمان ارائه خدمات برای این سرویس ۴ الی ۶ روز می باشد.

پس از تکمیل کار گزارش کامل ایمیل خواهد شد.

افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس


سفارش سریع وآنلاین